Smėliavimas Kaune – Kiek kainuoja ši paslauga? 

Tikriausiai kiekvienam klientui yra svarbu žinoti kiek realiai kainuos paslauga. Smėliavimo paslaugos kainos priklauso nuo darbo apimties. Norėdami sužinoti tikslią kainą, susisiekite ir operatyviai gausite atsakymą: +370 655 94 114

Kokius paviršius smėliuojame?

Profesionalus smėliavimas Kaune yra atliekamas įvairiems paviršiams. Populiariausias automobilių kėbulų ir ratlankių smėliavimas.

Smėliuojami paviršiai:

  • Automobilių kėbulai
  • Ratlankiai
  • Medienos smėliavimas
  • Trinkelių ir betoninių paviršių smėliavimas
  • Žemės ūkio technikos smėliavimas

Smėliavimas Kaune

Kaip atliekamas smėliavimas?

Smėliavimo procese yra naudojamas kvarcinis smėlis. Specialios įrangos pagalba, aukštu slėgiu smėlis yra nukreipiamas į jūsų norimą paviršių ir tokiu principu yra nuvalomos rūdys, apnašos. Svarbu tinkamai atlikti šį procesą ir žinoti, kaip smėliuoti. Patirtis šiame procese yra būtina, nes priešingu atveju prastai nusmėliuosite arba pažeisite paviršių. Mūsų klientai gauna aukščiausio lygio paslaugas. Šioje srityje dirbame daug metų, naudojame tik profesionalią įrangą. Klientams siūlome mobilaus smėliavimo paslauga. Kas tai per paslauga? Tie klientai, kurie nori užsisakyti paslaugas, bet jų objektas ar žemės ūkio technika randasi kitame mieste suteikiame smėliavimo paslaugas, būtent naudodami mobilią įrangą. Atvykstame į vietą. Norėdami sužinoti kiek kainuos smėliavimo paslauga skambinkite nurodytų telefono numeriu ir operatyviai gausite visą naudingą informaciją.

Smėliavimas

Šratavimas ir plačiau apie šią paslaugą

Šratavimas, tai paslauga panaši į smėliavima, skiriasi tik technologija. Šratavimo proceso metu yra naudojami metaliniai šratai. Specialia įranga, aukštu slėgiu jie pučiami į paviršių. Nuvalomos rūdys, nušveičiamas paviršius. Kokius paviršius galima šratuoti? Dažniausiai šratuojami metaliniai paviršiai, tačiau populiarėja ir medinių, betoninių paviršių šratavimas. Pagrindas, kad ši paslauga būtų atliekama profesionalaus šratauotojo ir būtų naudojama tik specializuota įranga. Būtina nepamiršti ir to, kad kiekvienas smėliuotojas privalo vilkėti darbo drabužius, šalmą. Šis procesas gali būti pavojingas sveikatai, todėl be apsaugos priemonių, jokiu būdų nedirbkite ir neleiskite paslaugos tiekėjui teikti paslaugos. Nesilaikant specialių darbo standartų mažėja darbo kokybė, todėl gaunate prasčiau nuvalytus paviršius. 

Užsisakykite paslaugą jau dabar! Susisiekite, sužinokite tikslią kainą!

Dirbame visoje Lietuvoje. 

+370 655 94 114